Get top-quality, complete raw meals that will give you confidence in enjoying many more years of cuddles.
What you are going to get (per month) ...
1. High quality complete raw food (1 lb/day for a month) = $240 Value
​
2. Vegetable/fruit mash with each meal = $40 Value
​
3. Eggs and fish for the month = $10 Value
​
4. Meals divided into daily meals and preparation time = $200 Value
​
5. Continued One on One support = $300 (Precious Value)
​
​
​
Total Value = $790
​
X
What you are going to get (per month) ...
1. Protein, bone, organ,, veg/fruit, eggs, fish, cartilage, blood,
supplements etc) = $240 Value
2. Fresh Vegetables and Fruit, cooked and blended = $40 Value
3. Eggs and Fish from a local farmer and a local fishery = $10 Value
4. Meals divided into daily amounts which makes it so easy to feed.
You just divide each dish into how many times you feed your pet
a day = $200 Value
5. Continued One on One support. Any questions or concerns about
your pets health (this does not replace Veterinary Care)
= $300 (Precious Value)
​
Total Value = $790
​
X
YOU ONLY PAY = $240/month
​
NOTE: This is based on feeding 1 lb
of raw food per day for a month.